• Záverečné skúšky 2023

• V uplynulých dňoch sa na našej škole konali záverečné skúšky zo všetkých naších učebných odborov. Všetkým absolventom, ktorí získali po úspešnom absolvovaní výučné listy blahoželáme. Prajeme mnoho osobných a pracovných úspechov.

• Výlet I.B a I.C - Viniansky hrad, Klokočov

• V stredu 14. 06. 2023 sa naši študenti z tried I.B a I.C zúčastnili na spoločnom výlete s cieľom spoznávať krásy Zemplína a posilniť jednotu kolektívu. Štartom bola návšteva pútnického miesta v obci Klokočov, kde študenti spolu s o. Martinom Pavukom a pedagógmi prostredníctvom modlitby odovzdali svoje prosby a myšlienky vďaky Presvätej Bohorodičke. Spočiatku v čare ticha, neskôr pri spoločnej modlitbe získala skupinka výletníkov jedinečné duchovné obohatenie a posilu nielen do náročného dňa. Oblasť Vinianskeho jazera privítala turistov dokonalým počasím. Samotný Viniansky hrad sa spomedzi odchádzajúcich mrakov „tešil“ na veselých návštevníkov. Prežité chvíle boli pre všetkých časom pekných zážitkov, úprimných rozhovorov a vzájomných úsmevov. Vynaložené úsilie a istá námaha pri zdolávaní turistickej cesty všetkým zúčastneným nanovo pripomenuli dôležitosť vytrvalosti a odhodlania na každodenných životných cestách. Tak ako nádherný výhľad z prostredia Vinianskeho hradu poukázal na krásu Božieho diela, tak aj smerovanie za Božou nekonečnou láskou prináša pre náš život pokojné a spokojné naplnenie .. s touto myšlienkou sa všetci tešíme na ďalšie pokračovanie ..

• Maturitná skúška 2023

• Obzrime sa za maturitnou skúškou na našej škole počas tohto školského roka. Pozrite si lúčenie maturantov, priebeh maturitnej skúšky aj odovzdávanie maturitných vysvedčení. Všetkým absolventom maturitných odborov blahoželáme a prajeme mnoho úspechov.

• Športový deň zamestnancov 2023

• Výborne strávený deň s kolegami, priateľská, družná, zábavná atmosféra, taký bol prvý športový deň našich zamestnancov. Jeho I. ročník sa konal 2. júna 2023. Súťažili sme vo viacerých športových disciplínach a v bonusovej "riaditeľskej výzve". Každý zamestnanec si mohol vybrať ľubovoľnú disciplínu, no účasťou na všetkých disciplínach mali možnosť získať viac bodov. Sme radi, že takmer všetci zamestnanci si vybrali možnosť zapojiť sa do všetkých aktivít. Pohostenie športového dňa pripravovali naši zamestnanci - Martina Tirpáková, Pavol Fedák a Erik Šoltés, ktorým patrí obrovská vďaka. Ďakujeme za vynikajúci guľáš a rovnako za výborné korytá, plné rôznych dobrôt. Veľká vďaka patrí organizačnému tímu športového dňa na čele s hlavným komisárom športového dňa, Ladislavom Koščákom.

Výsledková listina

V kategórii ženy: 1. miesto - Denisa Mazárová, 2. miesto - Jaroslava Rudiková, 3. miesto - Soňa Polanská.

V kategórii muži: 1. miesto - Peter Pavúk, 2. miesto - Pavol Balog, 3. miesto - Ladislav Koščák

"Riaditeľskú výzvu" - šípky na slepo, keď dokráčal k terču a do stredu (bull´s eye) zapichol šípku, pre tentokrát zvládol - Pavol Balog.

Víťazom srdečne blahoželáme. Všetkým účastníkom športového dňa veľká vďaka za aktívne zapojenie. Viacerí sme vnímali úžasnú atmosféru, priateľské rozhovory, drukovanie, radosť, smiech aj povzbudenie, preto veríme, že sme započali krásnu tradíciu, ktorá nás spája, v ktorej budeme každým rokom radi pokračovať.