Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
RNDr. Slavomír Partila Pa Rozvrh
Riaditeľ
 
 
Mgr. Michal Danko Da Rozvrh
Zástupca
 
 
Ing. Mária Hudáčková Hu Rozvrh
Zástupkyňa
Zástupca v triede: II.V
 
 
Ing. Peter Lazár La Rozvrh
Zástupca
 
 
Mgr. Daniela Bačová Ba Rozvrh
Majsterka
Zástupca v triede: II.K
Vedie krúžok: Módny dizajn
 
 
Bc. Pavol Balog Rozvrh
Majster
 
 
Bc. Peter Baňacký Rozvrh
Majster
 
 
Bc. Edita Bodoghová Rozvrh
Majsterka
Vedie krúžok: Tvorivé dielne I
 
 
Ing. František Bugoš Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Strelecký krúžok
 
 
Bc. Emília Capíková Ca Rozvrh
Majsterka
Vedie krúžok: Moderné stolovanie
 
 
Mgr. Lenka Capíková Majsterka
 
 
Bc. Viktória Ceľuchová Rozvrh
Majsterka
 
 
RNDr. Kamila Derner Harčová, PhD. Ha Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A
Foto Mgr. Pavol Fedák Rozvrh
Majster
Triedny učiteľ: I.C
Vedie krúžok: Barista + Barman
 
 
Mgr. Radoslav Gábor Ga Rozvrh
Učiteľ
 
 
Bc. Gizela Geciová Rozvrh
Majsterka
 
 
Mariana Gergelyová Rozvrh
Majsterka
Vedie krúžok: Večerné účesy
 
 
Ing. Miroslava Greculová Gr Rozvrh
Učiteľka
 
 
Stanislav Hanko Hn Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Meranie v stavebníctve II
 
 
Mgr. Martin Hrubovský Rozvrh
Majster
Triedny učiteľ: I.D
 
 
Mgr. Radovan Hudec Hd Rozvrh
Triedny učiteľ: II.B
Zástupca v triede: III.A
 
 
Mgr. Matúš Chautur Cha Rozvrh
Triedny učiteľ: II.E
Triedny učiteľ: II.I
Zástupca v triede: II.F
Vedie krúžok: Športový krúžok I
 
 
Mgr. Martina Jakabová Jk Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B
Triedna učiteľka: II.F
Vedie krúžok: Dramatický krúžok
 
 
Ing. Valéria Janošková Ja Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A
Zástupca v triede: II.D
 
 
RNDr. Ingrid Juhásová Ju Rozvrh
Triedna učiteľka: II.D
 
 
Mgr. Milan Kmec Km Rozvrh
Učiteľ
 
 
RNDr. Ľudovít Kordisch Kr Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Internetový krúžok
 
 
Ing. Ladislav Koščák Rozvrh
Triedny učiteľ: I.F
Triedny učiteľ: I.L
Zástupca v triede: III.C
Vedie krúžok: Športový krúžok II
 
 
Mgr. Božena Krilová Kl Triedna učiteľka: V.H
Zástupca v triede: III.B
 
 
Mgr. Jozef Lendacký Le Rozvrh
Majster
 
 
Ing. Stanislava Matejová Mj Rozvrh
Triedna učiteľka: II.T
Zástupca v triede: II.A
Vedie krúžok: Viac ako peniaze
 
 
Ing. Denisa Mazárová Ma Rozvrh
Triedna učiteľka: II.H
Zástupca v triede: III.H
Vedie krúžok: Spevácky krúžok
 
 
Jana Michalková Rozvrh
Majsterka
 
 
Dott. Marianna Mikulová Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Anglický jazyk a literatúra
 
 
Mgr. Terézia Nagyová Rozvrh
Majsterka
 
 
Mgr. Peter Pavuk Rozvrh
Majster
Triedny učiteľ: I.A
 
 
Mgr. Soňa Polanská Rozvrh
Majsterka
Vedie krúžok: Kreatívny kuchár
 
 
Mgr. Diana Puškárová Pu Rozvrh
Učiteľka
 
 
Andrej Rosol Ro Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Meranie v stavebníctve I
 
 
František Rusnák Rozvrh
Majster
 
 
Ana Selecká,MSc. Sl Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Dekorácie zo záhrady
 
 
Marián Semanko Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Kováčstvo
 
 
Mgr. Peter Serbinčík Se Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Športový krúžok III
 
 
Bc. Zdena Serbinová Sb Rozvrh
Triedna učiteľka: I.V
Triedna učiteľka: II.V
Triedna učiteľka: III.V
 
 
Ing. Ľudmila Smržíková Sm Rozvrh
Triedna učiteľka: I.T
Triedna učiteľka: III.B
Zástupca v triede: II.T
Vedie krúžok: Turistický krúžok
 
 
Bc. Anna Surmajová Rozvrh
Majsterka
Triedna učiteľka: I.K
Triedna učiteľka: II.K
 
 
Mgr. Oľga Šalitrošová Ša Rozvrh
Triedna učiteľka: III.H
Zástupca v triede: IV.H
 
 
Mgr. Teodor Šangrik Šg Rozvrh
Triedny učiteľ: I.E
Triedny učiteľ: I.I
Zástupca v triede: II.E
Zástupca v triede: II.I
 
 
Ing. Mariana Ščobik Frágnerová Fr Rozvrh
Učiteľka
 
 
Bc. Renáta Šimková Rozvrh
Majsterka
 
 
Mgr. Michal Škulka Rozvrh
Majster
 
 
Bc. Mária Štefanková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Bc. Miroslav Tirpák Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Martina Tirpáková Ti Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.H
Vedie krúžok: Podnikanie v cestovnom ruchu I. A
 
 
Bc. Eva Tkáčová Rozvrh
Majsterka
 
 
Michal Tomáš Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Sústružnícky krúžok
 
 
Bc. Svetlana Tomová Rozvrh
Majsterka
 
 
PaedDr. Ing. Dana Tóthová To Rozvrh
Triedna učiteľka: III.C
Zástupca v triede: II.H
Zástupca v triede: V.H
Vedie krúžok: Podnikanie v cestovnom ruchu I. B
 
 
Marta Ujhelyiová Rozvrh
Majsterka
Vedie krúžok: Ozdobovanie cukrárskych výrobkov
 
 
Bc. Silvia Vaďaková Majsterka
 
 
MVDr. Andrea Zajacová Za Rozvrh
Triedna učiteľka: I.H
Zástupca v triede: II.B
Vedie krúžok: Bylinky v záhrade
 
 
Lenka Zbojovská Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Tvorivé dielne III

© aScAgenda 2018.0.1107 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 04.07.2018

Novinky

Kontakt

  • Cirkevná stredná odborná škola sv. Jozafáta, Trebišov
    Komenského 1963/10

    www.czsskomtv.edu.sk

Fotogaléria