• Slávnostné otvorenie a posviacka multifunkčného ihriska

• Slávnostné otvorenie nášho nového multifunkčného ihriska sa konalo 23.5.2019, rovnako tak aj jeho posviacka. Slávnostná udalosť začala príhovormi pána riaditeľa, vladyku Milana a splnomocnenca vlády SR pre mládež a šport Dušana Galisa. Následne vladyka Milan ihrisko posvätil. Potom sa už hrali úvodné priateľské zápasy medzi zamestnancami našej školy, košickej eparchie a výberom Dušana Galisa, ktorý tvorili bývalí futbalový reprezentanti. Ďalší vzájomný zápas odohrali žiaci našej školy a Základnej školy sv. Juraja. Po slávnostnej ceremónii boli všetci pozvaní hostia, všetci žiaci a zamestnanci školy pozvaní na výborný guľáš aj na skvelé grilované prasiatko, ktoré pripravovali naši majstri. K príjemnej atmosfére celého podujatia prispela dobrá hudba a rovnako aj spev folklórnej skupiny Trebišovčan.

• Posviacka elokovaného pracoviska - Medická Trebišov

• Vladyka Milan posvätil priestory nášho elokovaného pracoviska na Medickej ulici v Trebišove dňa 23.5.2019. Tento deň bol teda nevšedným a krásnym pre zamestnancov a žiakov našej školy, ktorí sa vzdelávajú na našom elokovanom pracovisku v Trebišove.

• Lúčenie pred maturitnými skúškami

• 17.05.2019 sa konala rozlúčka s našími maturantmi. V príhovoroch pána riaditeľa, duchovného správcu o. Milana a žiakov odzneli slová vďaky, uznania aj povzbudenia. Všetkým maturantom želáme mnoho úspechov na maturitných skúškach a rovnako aj v ich súkromnom i profesijnom živote.

• Výjazdové rokovanie vlády v Trebišove

• Vláda Slovenskej republiky na čele s premiérom Petrom Pellegrinim rokovala 15.5.2019 v Trebišove. Sme radi, že aj tentokrát naša škola - reštaurácia Mladosť organizovala a realizovala občerstvenie počas rokovania vlády ako aj slávnostný obed. Pochvalné slová za pripravené skvelé menu a rovnako aj za šikovnú obsluhu nás veľmi potešili.

• LOGOS 2019

• Súťaž o najlepšiu prezentáciu odboru bola aj tento rok. Sme radi, že aj tento rok išlo o úspešnú aktivitu našich žiakov. Ďakujeme za skvelé, kreatívne a vydarené nápady, za zodpovednosť aj usilovnosť všetkým žiakom. Tentokrát súťažilo 13 tímov. Niektoré tímy boli podporené aj rôznymi firmami - WüRTH, UNITRANS, AUMO, FABRIKA Trebišov. Veľká vďaka patrí spoločnosti WüRTH, ktorú okrem použivaného zariadenia reprezentoval aj jej zástupca. Vyhodnotenie súťaže a odovzdávanie cien sa uskutočnilo 17.5.2019. Ďakujeme za podporu a tešíme sa na ďalší ročník súťaže.

• Súťaž kaderníkov
      • Lúčenie pred záverečnými skúškami